Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea Europakraft Jobs recruteaza persoane calificate si necalificate pentru companii cu ferme in domeniul zootehnic si agricultura. Cautam candidati motivati si dornici de a se dezvolta pe teritoriul Germaniei pentru ingrijire animale (suine si bovine), administratea fermelor si administrarea terenurilor in zona Dortmund si imprejurimi. Aplicarea se face cu CV-ul personal si documentele care atesta calificarile dumneavoastra. Oferta: - salarizari atractive, in functie de experienta incepand cu 1000€ / luna - loc de munca cu ocupare full-time - contract de munca pe perioada nedeterminata si asigurare pe teritoriul Germaniei - cazare asigurata de catre angajator - sustinere la intocmirea documentelor pentru beneficii din cadrul statului german

Cerinte

Cerinte: - cunostinte de limba germana nivel conversational - experienta si pricepere in interactionarea cu animalele - studii in domeniul zootehnic sau agricol prezinta un avantaj - studii in domeniul constructiilor si tehnic pot prezenta de asemenea un avantaj Angajatorii cauta persoane serioase, motivate, dornice de a se muta pentru o perioada lunga in Republica Federala Germana. Nu se accepta persoane care doresc sa lucreze sezonier.

5 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja