Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta tineri ambițioși femei si barbati, cu varste cuprinse intre 20 si 30 de ani care sunt interesati sa munceasca la fermele de animale din Scotia, Anglia, Irlanda Ferma are intre 250 si 800 de vaci iar munca la ferma implica hranirea si ingrijirea animalelor , extragerea mecanica a laptelui cu sisteme profesionale, utilizarea masinilor agrcole, pastrarea curateniei in incinta fermei. Salariu brut este de 460 de lire 60 de ore lucrate pe saptamana. Se plateste cu 7.5 lire pe ora. Cazarea este asigurata de catre angajator.

Cerinte

Cerinte: Se solicita OBLIGATORIU persoane cu cunostinte de limba engleza la nivel minim conversational Limita de varsta este 35 de ani. Trebuie sa fie persoane care sunt obisnuite cu munca si au mai lucrat cu animale in ferme sau pe cont propriu. Candidatul ideal detine diploma in agricultura cu specializare productia laptelui.

5 pozitii disponibile 49 persoane au aplicat deja