Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

World Job Employment Agency Romania face parte din grupul WORLD JOB alaturi de STARMARINE SEA SERVICE si CRENCO si este prezenta in 5 tari EUROPENE cu licenta in acest domeniu. Misiunea noastra este recrutarea in Romania pentru contracte cu angajatorii parteneri din Marea Britanie / Germania / Belgia / Olanda urmatoarele categorii de muncitori in constructii: -> DULGHER -> ZIDAR -> AMENAJARI INTERIOARE (ZUGRAV / PARCHET / FAIANTA / GRESIE / TERMOPAN / AER CONDITIONAT) -> INSTALATOR -> ELECTRICIAN -> RIGIPSAR -> LACATUS -> VOPSITOR -> SUDOR -> TINICHIGIU -> OPERATOR UTILAJE GRELE BENEFICII: -> TRANSPORT + MASA + CAZARE ASIGURATA -> SALARIZARE: 9-25 EURO/ORA NET (in functie de specializare) -> CONTRACT DE MUNCA LEGAL PERIOADA NEDETERMINATA

Cerinte

CERINTE: - varsta cuprinsa intre 18-55 ani - conditie fizica si rezistenta la efort fizic - cunostinte de baza limba engleza/germana/franceza - experienta relevanta in domeniu - studii minime: scoala profesionala - CV in limba ENGLEZA

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai