Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Pozitie : Muncitor in Constructii Tara : Cipru Locatie : Nicosia Pozitii disponibile: 2 Locul de munca: Companie privata Salariu : € 240 euro net pe săptămână 48 ore 6 zile Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Se lucreaza in medie 48 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asigurata de angajator GRATUIT • Costul transportului este suportat de candidat • Ore suplimentare , • Concediu platit, Conditii de recrutare: • Cunostinte medii de limba engleza • Experienta in constructii

Cerinte

Pozitie : Constructor Cofraje, Constructor Ghips carton Tara : Cipru Locatie : Nicosia Pozitii disponibile: 2 Locul de munca: Companie privata Salariu : € 300 euro net pe săptămână 48 ore 6 zile Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Se lucreaza in medie 48 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asigurata de angajator GRATUIT • Costul transportului este suportat de candidat • Ore suplimentare , • Concediu platit, Conditii de recrutare: • Cunostinte medii de limba engleza • Experienta in constructii

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai