Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de constructii din Belgia angajeaza muncitori in constructii (zidari, faiantari, rigipsari, finisori, muncitori necalificati...), cu si fara experienta. Angajatorii pun la dispozitie un loc de cazare si transportul pana la locul de munca. Salariul variaza in functie de abilitati, si este platit la 2 saptamani: Muncitori necalificati: 800 - 1000 euro Muncitori calificati : 1300 - 2500 euro Programul de lucru 10 ore/zi, cu pauza de masa. Nu se lucreaza ore suplimentare. Firma efectueaza lucrari atat interioare(gresie, faianta, finisaje..), cat si exterioare(placari, vopseli). Contractul de munca se incheie pe 1 an de zile cu posibilitate de prelungire. Permisul de conducere nu este obligatoriu, ci reprezinta doar un avantaj. Limba belgiana, olandeza nu este obligatorie, colectivul fiind roman.

Cerinte

SERIOZITATE SI RESPONSABILITATE PUNCTUALITATE SPIRIT DE ECHIPA APT DIN PUNCT DE VEDERE AL SANATATII VARSTA MAXIMA 60 DE ANI VARSTA MINIMA 18 ANI SA NU CONSUME ALCOOL IN TIMPUL PROGRAMULUI DE LUCRU

20 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja