Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC.YSIIEA.SRL recruteaza muncitori pentru lantul de magazine TESCO din Anglia. - salarizarea este de 7,20 lire pe ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani si 6,95 lire pe ora pentru persoane cu varsta pana in 25 de ani. -se muncesc 38 de ore pe saptamana, poate fi mai mult in unele cazuri. - cazarea este asigurata de angajator, la costul de 42 de lire pe saptamana;

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 18 si 55 ani, persoane apte de munca din punct de vedere medical, preferabil cu experienta in industria alimentara si comert. Experienta nu este absolut necesara dar reprezinta un avantaj. -limba engleza la nivel mediu-conversational. -autovehicul personal (pentru deplasarea la locul de munca - aprox. 15 minute de condus) -disponibilitate de a munci pe perioada lunga de timp (cel putin un an).

30 pozitii disponibile 38 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai