Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie cu traditie din Belgia cautam muncitor in piatra cu cunostinte in operare freza cu CNC Se va lucra dupa un design/plan prestabilit cu diferite materiale: marmura, composit, granit sau piatra albastra. Se lucreaza in principal cu blaturi de bucatarie si blaturi de baie. Principalele responsabilitati vor fi taierea, slefuirea si lustruirea pietrei precum si montarea la client. Candidatul trebuie sa stie: Operarea cu masini de frezat CNC Operarea cu ferastraie electrice Cunostinte de AUTOCAD – constituie avantaj

Cerinte

Studii: Scoala profesională Permis de conducere : categoria B: minim o luna Experienta minim 3-4 ani pe o pozitie similara Cunostinte de limba Engleza – la un nivel conversational; Cunostinte in operare pe freza CNC Cunostinte in lucrul cu ferastraiele electrice; Persoana vizata trebuie sa aiba urmatoarele calitati: - capacitatea de a lucra independent, dar si in echipa - sa fie responsabil - sa fie punctual - sa fie ordonat, rabdator - sa fie flexibil Beneficii: Se va lucra pe timpul zilei, 38 ore/saptamana Pauza de masa 30 min./zi Cazare – asigurata contra sumei de 65 de euro/saptamana Transportul gratuit. NU SE PERCEPE COMISION!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja