Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie importanta cu punct de lucru in Olanda si Germania fondata in 1995, avand ca domeniu de activitate lucrari de infrastructura, demolari, transport, colectare deseuri si reciclare, angajeaza 4 muncitori necalificati infrastructura pentru minim 26 saptamani cu posibilitate de prelungire. Incepere din 25 august!! Responsabilitati:  utilizarea manuala a echipamentelor si uneltelor  excavarea si tasarea manuala a terenului

Cerinte

 experienta in domeniul constructiilor (minim 3-5 ani)  cunoasterea limbii engleze la nivel conversational/mediu  cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj  rezistena la efort fizic  cunoasterea utilizarii echipamentelor si a uneltelor de lucru (cric, slefuitor, compactor, tasator)  detinerea permisului de conducere categoria B Seriozitate  Rezistenta la efort fizic  Punctualitate  Responsabilitate Se lucreaza 4 zile pe saptamana/11 ore/zi. Pauza de masa o ora. Salariul este de 1500 euro net/ luna

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja