Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Principalele departamente sunt Inbound și Outbound. Sarcina dvs. poate include: - Primirea și stocarea bunurilor în interior - Colectarea, ambalarea și livrarea comenzilor clienților - Gestionarea unei game complete de produse vândute de Amazon și vânzătorii săi din Marketplace din Marea Britanie, incluzând dar fără a se limita la: produse cu vârsta limitată, produse alimentare (inclusiv fructe cu coajă lemnoasă și carne) și alcool și substanțe chimice - Urmând procesele și procedurile interne ale Amazonului, inclusiv utilizarea scanerelor cu frecvență radio (RF) și instrucțiunile de citire de la scaner. Veți fi obligat să respectați standardele stricte de siguranță, de calitate și de producție și să atingeți în mod consecvent standardul de performanță minimă acceptabil în formă de MAPS setat pentru departamentul dvs. Rolul implică în fiecare zi următoarele cerințe fizice: - Staționarea și / sau mersul pe jos pentru o perioadă lungă de timp între 8 și 12 ore pe schimbare (flex și schimbarea la jumătatea perioadei pot varia) - ridicarea și transportul produselor cu o greutate de până la 15kg Ridicarea, îndoirea, atingerea deasupra capului, îngenuncherea, prinderea și / sau întinderea timp de 8 până la 12 ore pe schimbare (flex și schimbarea timpului parțial pot varia) - Împingerea și tragerea de produse cu o greutate de până la 15kg în greutate de la 8 la 12 ore pe schimbare (flex și schimbarea timpului parțial pot varia) - dexteritate manuală a ambelor mâini și încheieturi - Lucrând pe o mezanin securizată la o înălțime cuprinsă între 9 și 12 metri - Coborâți în mod regulat patru trepte de scări în siguranță Ore de munca: orele de lucru obișnuite vor fi de 40 de ore pe săptămână. Schimburile disponibile începând de duminică până sâmbătă Rata de plata: £ 7,65 / h în primele 52 de săptămâni ale job-ului. Veți fi notificat în scris cu privire la orice majorare a ratei de plată după aceea Peste orar: 1,5 X rata de bază pe oră pentru fiecare oră lucrat între 40 și 50 de ore pe săptămână 2 X rata de bază pe oră pentru fiecare oră lucratoare de peste 50 de ore pe săptămână Indemnizația de deplasare pe noapte: 1,71 £ / h pe salariul dvs. pe oră Mod de plata : Cont Bancar Interval de plata: Saptamanal in fiecare vineri Echipament de munca : Asigurat Vi se va oferi o instruire rezonabilă cu privire la modul în care vă puteți îndeplini sarcinile de repartizare de către un reprezentant al agenției. Transport la locul de munca si inapoi la cazare: 6 lire/zi

Cerinte

Nivel de engleza bun (scriere, vorbire, intelegere), dorinta de a evolua.fara experienta,disponibilitate pentru ore suplimentare.Virsta intre 21 ani si 55 ani.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

8 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai