Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC HR Solutions angajează 2 muncitori menaj si spalat vase pentru unul din clienții săi din Franța. NU SE PERCEP COMISIOANE ! Contractul este pentru o perioada de 4 luni, cu posibilitate de prelungire.

Cerinte

Responsabilitati • Realizarea menajului in camere, restaurant, sali de conferinta, bucatarie, salon, sali de evenimente, bai/grupuri sanitare, culoare; • Spalarea vaselor (se pune la dispozitie masina de spalat vase profesionala); • Verificarea si mentinerea curateniei in cadrul cabanei; • Respectarea normelor si regulamentului de ordine interioara. Cerinte: • Experientă in domeniu – reprezinta un avantaj; • Cunoașterea limbii franceze la nivel conversational; • Permis de conducere; • Persoana dinamica, cu o conditie fizica buna; • Capacitate de lucru in echipa. Beneficii: • Salariu motivant; • Cazare + utilitati asigurate; • Masa de pranz si cea de seara asigurate in zilele in care se lucreaza; • Masina de serviciu; • Asigurare medicala.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai