Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitor necalificat dispus sa lucreze la un circ din Suedia.Se ofera: -contract pana la finele sezonului de spectacole(nov. 2015) cu posibilitate de rechemare la post in sezonul de spectacole urmator; - salariu lunar net(bani in mana) 800 euro; - cazare si masa asigurate gratuit. Activitati: montare/demontare cupola, intretinerea curateniei, intretinere animale(daca este cazul). Programul de lucru va fi stabilit in functie de modul in care se organizeaza spectacolele. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Plecari rapide, sigure si garantate!

Cerinte

Cerinte minimale: - rezistenta la efort fizic - stare de sanatate foarte buna - adaptabilitate la mediul de lucru - disponibilitate de lucru in regim de program prelungit - acceptarea conditiilor primite de la recrutor. Cunoasterea limbii engleze nu este obligatorie, insa prezinta avantaj in relatia cu angajatorul/sefii ierarhici.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja