Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -H.R. Agency recruteaza muncitori necalificati pentru un parc de distractii din Irlanda. Activitatile candidatilor : montare/demontare masinile si aparatele din cadrul parcului de distractii, activitati de publicitate( impartirea pliantelor ) inclusiv activitati specifice desfasurate in cadrul parcului de distractii. Salarizare : 250 Euro /saptamana ,salariul se va primi la fiecare sfarsit de saptamana lucrata. Cazarea : in rulotele parcului de distractii. Programul de lucru nu este fix, depinde de modul de organizare a parcului de distractii. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de mail a firmei noastre.Aplicatia consta in CV in limba romana/engleza insotit de foto color full body.

Cerinte

Cerințe job: Cerinte minimale: -permis auto categoria B constituie avantaj. -cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la specificul mediului de lucru -seriozitate -stare de sanatate f.buna

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja