Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC recruteaza 2 muncitori necalificati pentru abatoare din FRANTA. Responsabilitati: • Pregatirea produselor inainte de ambalare; • Taierea produselor inainte de ambalare cu ajutorul aparatelor speciale; • Asezarea produselor pe linia de ambalare sau in forme; • Asezarea produselor finale in cutii si pregatirea acestora pentru livrare.

Cerinte

Responsabilitati: • Pregatirea produselor inainte de ambalare; • Taierea produselor inainte de ambalare cu ajutorul aparatelor speciale; • Asezarea produselor pe linia de ambalare sau in forme; • Asezarea produselor finale in cutii si pregatirea acestora pentru livrare. Cerinte: • Cunoasterea limbii franceze nivel conversational – conditie obligatorie; • Experienta in abator – reprezinta un avantaj; • Permis de conducere – reprezinta un avantaj; • Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare; • Seriozitate, punctualitate. Oferta: • Salariu fix; • Masina de serviciu. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV la acest anunt sau sa ne contacteze la numarul de contact.

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai