Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca SRL recruteaza muncitori necalificati pentru diverse proiecte in Olanda. Lucrările se vor desfasura pe clădiri, drumuri și alte proiecte de construcție care ajutand ca planurile arhitecților și inginerilor sa vina la viață și sa devina structuri pline și solide. Responsabilitățile principale sunt: • Asistă comercianții și operatorii de mașini în proiecte de construcții -Indreaptați și rupeți schele, rampe etc. respectand masurile de siguranta -Incărcați și transportati materialele la șantierele de construcții Se foloseste echipament pentru a sparge forme si structuri vechi • Pregătiți și aplicați materiale de construcții pentru a construi structuri sau pentru a umple golurile (de exemplu, ciment) - Curățați santierul de resturile și materialul aruncat Clientul nostru ofera: Mediu de lucru prietenos Remunerație competitivă: € 12,50 / h salariu de bază (înainte de impozitare) cu posibilitatea de a face ore suplimentare și de a câștiga bonusuri; Cazare asigurata gratuit Transport la locul de muncă Contract muncă in Olandei, în baza Codului muncii din Olanda; Organizarea cursurilor VCA dacă este necesar (se va aplica o taxă de 200 de euro); Cooperare pe termen lung.

Cerinte

Experiență dovedită ca lucrător în construcții (5 ani) Experienta in echipamentele de operare cum ar fi burghiu, ciocane pneumatice etc. Cunoașterea amestecării și turnării materialelor de construcție (beton, nisip, mortar etc.) Cunoașterea principiilor și metodelor fundamentale de inginerie și construcții • Poate lucra într-o echipă • Poate citi instrucțiuni și planuri atunci când este necesar Cunoașterea limbii engleze la nivel de incepator

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai