Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Belgia, 1 muncitor polivalent cu experienta in domeniul constructiilor. Responsabilitatile sunt: -efectuarea lucrarilor de renovare la case; -realizarea izolatiilor interioare cu polistiren; -executarea lucrarilor din rigips, compartimentari, pereti despartitori si tavane casetate; -efectuarea finisajelor interioare, tencuielilor si zugravelilor. Beneficii: -salarizare bruta de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel conversational; -stapanirea temeinica a tehnicilor de tencuiala interioara si exterioara; -experienta in domeniul constructiilor atat in tara cat si in strainatate; -permis de conducere categoria B; -abilitatea de a lucra autonom.

1 pozitii disponibile 133 persoane au aplicat deja