Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asigura-ti un loc de munca bine platit in anul 2016. Recrutam acum, pentru ianuarie 2016, un muncitor polivalent in constructii, capabil sa coordoneze in timp un colectiv de lucru. Esti persoana pe care o cautam, daca vorbesti limba franceza foarte bine si ai experienta in constructii de minim 5 ani (dulgherie, zidarie, amenajari interioare/exterioare). Principalele responsabilitati sunt: - sa citesti planuri tehnice; - sa te ocupi de aprovizionarea eficienta a santierului cu materiale de constructii; - sa coordonezi o echipa formata din minim 5 muncitori; - sa urmaresti evolutia lucrarilor si sa te implici activ in realizarea lor; - sa faci lucrari de dulgherie, zidarie, amenajari interioare si exterioare; - sa rezolvi in mod eficient toate problemele aparute pe santier. BENEFICII - salarizare bruta de 1850 euro/luna; - cazare Gratuita asigurata; - transport asigurat la inceput si la sfarsit de misiune; - posibilitate prelungire contract pe termen lung, in functie de realizari.

Cerinte

- sa ai experienta in constructii de cel putin 5 ani atat in tara cat si in strainatate; - sa ai cunostiinte de dulgherie, zidarie, tencuiala, finisaje, montare rigips, gresie, faianta etc. - sa stii sa citesti si sa analizezi planuri tehnice; - sa cunosti limba franceza la nivel conversational; - sa detii permis categoria B; - sa ai calificare de zidar/dulgher; sa fii o persoana corecta, rezistenta la stres si efort, cu abilitati pentru munca in echipa Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja