Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Mlada Boleslav, Cehia Descrierea postului: Munca într-o companie care produce conectori pentru sistemul de alimentare cu combustibil pentru mașini. Montarea conectorilor pentru sistemul de alimentare cu combustibil, în conformitate cu cerințele tehnice, calitatea și cantitatea. Operarea masinilor din productie, setarea parametrilor masinii, mutarea componentelor între operații. Verificarea corectitudinii procesului de producție și a calitatii componentelor. Oferim: Salariu: 193 coroane cehe / h brut (aproximativ 31/32 RON brut). Cazare gratuită. Munca într-o companie de renume. Munca pentru minim 6 luni. Informații suplimentare: Data inceperii: cat mai repede posibil

Cerinte

Cerinţe: Educatie min. scoala profesionala. Experiența pe un post similar este un atuu. Cunoasterea limbii engleze este un atuu. Abilități manuale și aptitudini fizice. Disponibilitate, motivația de a lucra.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

25 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja