Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Buna ziua! Selectionam pentru un angajator din Loffingen, Germania un muncitor contructor cu experienta in turnarea de sapa in blocuri de locuinte. Oferta: - contract de munca pe perioada nedeterminata; - sprijin pentru inchirierea unei locuinte; - salariul lunar 11,8 euro brut pe ora, 2076 euro brut pentru 176 ore lucrate lunar plus ore suplimentare platite in plus (salariul creste pe parcurs daca angajatorul este multumit de eficienta angajatului).

Cerinte

- permis de conducere categoria B; - experienta in amenajari interioare - turnare de sapa in blocuri de locuinte; - fara probleme cauzate de consumul de alcool; - cu un comportament civilizat; fara cazier judiciar; - nu sunt obligatorii cunostinte de limba straina, dar un minim de germana sau engleza este preferabil; - disponibilitate la efort prelungit; - disponibil pe termen lung.

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja