Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitori necalificati(femei) pentru a lucra in sere de rosii din Danemarca. Se desfasoara activitati specifice de lucru in sera: plantare, amplasare, culegerea si depozitarea rosiilor, etc. Beneficii: -contractul se face pana in Septembrie 2016, cu posibilitate de prelungire (angajatorul poate plasa candidatii la alte proiecte de lucru) -plata se face o data la dousa saptamani in cont bancar, in coroane daneze cu 60 DKK/h, echivalentul a 8.4 Euro/h -se lucreaza 37-45 ore/saptamana, 5-6 zile/ saptamana, o medie a salariului lunar brut fiind intre 1200-1500 Euro -cazarea este asigurata de angajator in apartamente cu 2-5 camere duble, dotate cu baie si bucatarie -costul cazarii se deduce o data la doua saptamani din salariul angajatului, iar chiria este de 67 Euro/saptamana, respectiv 268 Euro/luna -transportul de la cazare la locul de munca nu este pus la dispozitie, insa este relativ aproape -transportul Romania-Danemarca nu este asigurat, toti candidatii vor fi asteptati la aeroport si dusi la cazare, in orasul Odense -masa in timpul orelor de lucru nu este oferita, insa existe cantine la locul de munca, unde angajatii pot servi diverse alimente, cafea, etc -se ofera asigurare medicala la locul de munca -angajatorul ofera sprijin si asistenta in obtinerea tuturor documentelor de munca.

Cerinte

Cerinte: -persoane cu varsta intre 18-45 ani, apte de munca fizica( femei) -engleza la nivel comunicativ, 1 la 2-3 persoane -nu se cere experienta in domeniu, insa reprezinta avanataj

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja