Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Compania de recrutare Absolute Jobs România este în căutare de muncitori sezonieri în domeniul agriculturii pentru unul din clienții săi din Belgia. Descrierea postului: - operarea și instalarea mașinii pentru tăierea plantelor; - curățarea mașinii pentru a nu rămâne blocată; - curățarea terenului agricol pentru culturile viitoare; - preluarea comenzilor de la clienți; - sortarea și împachetarea comenzilor pentru clienți. Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.) - salariu motivant.

Cerinte

- experiență anterioară de minim 2 ani de muncă în seră; - cunoașterea limbii engleze la un nivel minim conversațional; - cunoștințe tehnice în utilizarea echipamentelor de prelucrare a solului și a recoltei;

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai