Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Responsabilități: -tăierea copacilor/gardurilor vii -încărcarea și transportul resturilor vegetale -lucru cu diverse utilaje (drujba, tocător lemn) Ce oferim? • Contract de muncă pe durată nedeterminată cu drepturi depline • 9,50-11 Euro/h brut + diurnă legală + cazare • Plasare pe perioada îndelungată la companiile cliente, cu șanse foarte bune de a fi preluați și angajați direct de către compania utilizatoare • Oportunitati de dezvoltare personală • Concediu plătit (începând cu 24 zile/ an) • Echipament de muncă • Beneficii sociale și medicale • Cazare contracost (250 €/lună-singur în cameră, baie+bucătărie la comun/ chiria lunară are toate utilitățile incluse și dispune de wi-fi gratuit)

Cerinte

-cunoștințe de lb. germana la nivel conversațional-cerință obligatorie! -permis cat. BE -persoană serioasă si responsabilă -condiție fizică, rezistentă la efort prelungit -disponibilitate deplasări Hannover-Frankfurt

3 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai