Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

întretinerea suprafețelor / ariilor de lucru din bucătărie; curațarea echipamentelor de bucătărie / restaurant / banqueting; curatarea si intretinerea zonelor din restaurant/bar/terase si spatii comune (holuri, bai); respectarea standardelor de igienă și siguranță în hotel. Oferta: Salariu fix negociabil în funcție de experiență și în acord cu grila de salarizare a companiei; Facilități acordate angajaților în cadrul hotelurilor Continental și Ibis; Planuri de Dezvoltare Profesională și training, activități sociale în cadrul companiei.

Cerinte

Căutăm o persoană organizată și cu spirit de echipă pentru echipa hotelului Continental Suceava. La noi te așteaptă mediu de lucru motivant, sigur și plăcut! Poziție: muncitor vase / curățenie Candidatul ideal: organizat; cu spirit de echipă; disponibil pentru un program flexibil; cu inițiativă; orientat către rezultate și perseverent.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai