Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti si sa ai un job stabil? Clientul nostru este liderul pietei romanesti de profile PVC. Compania se afla pe piata din Romania de peste 20 de ani si este astazi o intreprindere moderna si sigura, cu un grad ridicat de flexibilitate si capacitate de a se adapta la cerintele din ce in ce mai exigente ale pietei. Operatorul pentru fabricarea si prelucrarea polimerilor se ocupa cu transformarea materiilor prime in produse finite si care trec prin mai multe faze distincte successive. Principala ta responsabilitate va fi preluarea barelor de PVC produse prin procesul de extrudare si asezarea lor pe palet, urmand sa inveti reglajele ce sunt necesare si aspectele ce vizeaza controlul calitatii. Daca esti o persoana implicata, care lucreaza bine in echipa, dar nu ai inca o calificare, compania te va ajuta sa obtii calificarea necesara. Beneficii Vei face parte dintr-un mediu de lucru placut, cu instrumente de lucru moderne. Compania iti va asigura cursuri se calificare si perfectionare. Locul de munca este stabil si de durata, astfel se va incheia un contract de munca pe perioada nedeterminata. Se lucreaza in ture de la 06 :00-14 :00, 14 :00-22 :00 si 22 :00-06 :00. In cazul turelor de noapte se ofera sporul de noapte- 25%. Salariul este unul foarte atractiv, la care se adauga si un abonament medical la o clinica privata. Daca esti interesat, contacteaza-ne la numarul de telefon de mai jos.

Cerinte

Candidatul ideal pentru clientul nostru este o persoana tanara, cu varsta pana in 40 de ani, serioasa si dornica sa faca parte dintr-o echipa dinamica. De asemnea, persoanele care au terminat un liceu cu profil tehnic sunt incurajate sa aplice. Calificarea de lacatus mecanic, mecanic, motostivuitorist, tichinigiu reprezinta un avantaj solid, dar nu este o cerinta obligatorie. Daca ai si o experienta de peste 3 ani in cadrul unei fabrici sau hale de productie, esti persoana pe care o cautam. Cerinte/Descriere Job

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja