Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Recrutam pentru clienti englezi muncitori necalificati in depozite/fabrici din Anglia. Responsabilitati: receptie produse, picuit sau impachetat produse, incarcare/descarcare de pe si pe paleti, inventariere bunuri, produse, asamblare diferite piese. Experienta nu este necesara deorece se ofera training la locul de munca.

Cerinte

Candidatii trebuie sa: - aiba nivel mediu de limba engleza - varsta 18 - 45 ani - disponibilitate de a lucra ore suplimentare - atitudine pozitiva de munva Costurile candiatului: In momentul sosirii in UK, la cazare v-a achita 330 lire : 2*65 doua sapt avans+170 lire admin fee agentie imobiliara ENGEZEASCA+ 30 taxa de relocare. Ulterior se va achita 65 lire saptamanal ce includ utilitati si internetul. Transport Romania-Anglia, bani de buzunar, transport de la cazare la job si retur - 6 lire pe zi dus-intors. Fiecare candidat v-a fi intampina de o persoana de contact alocata, al carui nr de telefon v-a fi transmis inaintea plecarii.

18 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai