Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientii nostri din ITALIA, specialisti apartinand urmatoarelor categorii profesionale: - SUDORI - toate procedeele (TIG, MIG-MAG, cu electrod, etc.) ; - LACATUSI – (confectii metalice, mecanici) - TUBULATORI ; - ELECTRICIENI ; - ELECTROMECANICI (expert in electrica, mecanica si electronica) ; - MONTATORI MECANICI ; - STRUNGARI ; - MAGAZIONERI.

Cerinte

Se cer : - Experienta si cunostinte solide, practice si teoretice, in domeniu ( experienta internationala constituie un avantaj); - Cunostinte avansate in citirea desenului tehnic si izometrie (pentru tubulatori, lacatusi si sudori) ; - Disponibilitate la deplasari; - Absolventi preferabil de studii cu profil tehnic; - Diploma sau atestat in domeniul vizat ; - Experienta in utilizarea documentatiei tehnice si de control necesara; - CUNOSTINTE DE LIMBA ITALIANA. Beneficii: - Punctele de lucru se afla pe teritoriul Italiei; - Se lucreaza la un nivel calitativ inalt; - Se ofera salariu atractiv, contract de munca si alte beneficii ; - NU se percepe comision.

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja