Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

JOB4LIFE recruteaza pentru partenerul sau din Germania exclusiv vorbitori de limba germana pentru pozitiile : ZUGRAV/VOPSITOR ,ELECTRICIAN SI INSTALATOR Responsabilitati: Interpretarea desenelor tehnice; Responsabilitati tipice jobului dumneavostra; Oferta: Salariu brut de aproximativ 3000 euro brut; Plata săptămânală; Organizarea cazarii la locul de munca; Clientul faciliteaza transportul angajatului din Romania in Germania. Consiliere şi îndrumare profesională din partea echipei noastre angajate, chiar şi în afara programului de lucru al biroului;

Cerinte

Pregătire profesională finalizată sau formare profesională similară; Este neapărat necesar să cunoaşteţi limba germană la nivel conversaţional (de la nivelul A2); Capacitatea de a lucra în echipă, lucru atent şi precis; Orientarea spre client şi prestarea serviciilor; Permisul de conducere şi autovehiculul constituie un avantaj;

1 pozitii disponibile 35 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai