Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Firma cu experienta vasta pe piata Constructiilor civile si industriale, cu multe proiecte in derulare, angajeaza muncitori cu experienta in CONSTRUCTII si AMENAJARI INTERIOARE ca: Dulgheri, Fierar betonisti, Zidari, Rigipsari, Zugravi, Faiantari, Finisaje, etc. la Case, Spatii Comerciale, Apartamente. AVANTAJE : * Lucrarile se desfasoara in Galati ; * Salariu motivant, in functie de abilitatile fiecarui muncitor; * Se lucreaza un singur schimb; * Decontare transport pt muncitorii din apropierea localitatii. * Asiguram contract de munca si conditii de munca si in anotimpul de IARNA; * Siguranta locului de munca.

Cerinte

CERINTE: - sa cunoasca si sa stapaneasca bine meseria lui, - certificatul de calificare reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu ; - seriozitate si respect, - capacitatea de a lucra in echipa. - dorinta de munca . Pentru cei interesati rugam trimiteti CV/detaliile dintr-un CV sau sunati la nr de telefon indicat aici pe site . Va multumim.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai