Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza muncitori necalificati pentru inspectia carnii in Marea Britanie NU PERCEPEM COMISION! NU SE CERE NICI O CALIFICARE! Oferta: -Salarizare: 8,37 Lire/ora +plata pentru orele suplimentare -Se lucreaza 5 zile pe saptamana, minim 40 de ore/saptamana -Se ofera training gratuit de pregatire. Pe perioada trainingului cazarea este asigurata gratuit de catre angajator - Este asigurata masina de servici (cu cheltuieli aferente intretinerii, platite de angajator, inclusiv combustibilul) -Persoana care ajuta inspectorul de carne, ar trebui sa ajute la verificarea carnii in abatoare

Cerinte

Cerintele obligatorii pentru aceasta pozitie sunt urmatoarele: -Sa cunoasteti limba Engleza la nivel conversational -Persoana muncitoare -Cerem si oferim seriozitate

35 pozitii disponibile 74 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai