Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza muncitori necalificati pentru inspectia carnii in Marea Britanie NU PERCEPEM COMISION! NU SE CERE NICI O CALIFICARE! Oferta: -Salarizare: 8,37 Lire/ora +plata pentru orele suplimentare - Angajatorul ofera posibilitatea de a lucra peste program si in weekend si de a primi mai multi bani -Se lucreaza 5 zile pe saptamana -Se ofera training gratuit de pregatire. Pe perioada trainingului cazarea si micul dejun este asigurat gratuit de catre angajator - Este asigurata masina de servici (cu cheltuieli aferente intretinerii, platite de angajator, inclusiv combustibilul) -Persoana care ajuta inspectorul de carne, ar trebui sa ajute la verificarea carnii in abatoare

Cerinte

Cerintele obligatorii pentru aceasta pozitie sunt urmatoarele: -Limba Engleza la nivel conversational -Permis de conducere categoria B -Persoana serioasa

30 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja