Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 2 Muncitori Polivalenti pentru misiune in apropiere de Marseille. Veti lucra la constructii civile vechi si noi. Avem nevoie de persoane harnice si autonome ce vor efectua urmatoarele lucrari: -montaj gresie si faianta; -placari si compartimentari cu rigips, se vor folosi placi Batiplac BA13; -tavane false; -aplicat banda la rigips; -izolatii cu vata de sticla; -tencuieli si finisaje; -zugraveli acrilice; -zidarii din caramida; -acoperisuri cu tigla canal. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1800 euro luna/persoana. Cazarea va este oferita Gratuit intr-o casa dotata cu toate utilitatile. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Veti avea la dispozitie masina de serviciu pentru transportul local. Veti primi prelungire, in functie de performante.

Cerinte

-experienta cel putin 7 ani atat in Romania cat si in strainatate; -permis de conducere categoria B; -citire si interpretare planuri; -cunostintele de limba franceza reprezinta un avantaj.

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja