Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Capital Jobs recruteaza Muncitori Polivalenti in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 2 Muncitori Polivaleti ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -efectuarea lucrarilor de renovare; -realizarea izolatiilor cu polistiren; -executarea lucrarilor din rigips, compartimentari, pereti despartitori si tavane casetate; -efectuarea finisajelor, tencuielilor si zugravelilor. Beneficii: -salarizarea de 1500 euro/luna brut; -transportul si cazarea sunt asigurate; -posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-citirea si interpretarea planurilor bazice; -cunostinte de limba franceza la nivel avansat; -permis de conducere categoria B; -persoane autonome, harnice si organizate.

2 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja