Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoanal pentru munci agricole constand in cules si procesat patrunjel. Conditiile ofertei: Se va lucra pe camp, 6-7 zile saptamanal cu incepere de la ora 6,00 dimineata.Plata se face in functie de numarul legaturilor de patrunjel cules si procesat( 50 pennies/legatura).Intr- zi de munca se pot castiga in medie 50 - 100 lire sterline, sub conditia respectarii standardelor de calitate. Pentru rebuturi nu se primeste plata. Angajatorul asigura cazare contra cost. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Puteti obtine la telefon relatii suplimentare.

Cerinte

Cerinte minimale: - satare de sanatate foarte buna - rezistenta la efort fizic - capacitate de a lucra rapid in conditiile efectuarii unei munci de calitate(experienta in agricultura constituie avantaj) - acceptarea conditiilor primite de la recrutor Nu este necesara cunoasterea limbii engleze

20 pozitii disponibile 68 persoane au aplicat deja