Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o firma diin Germania: lacatusi, sudori MIG-MAG si WIG si vopsitori industriali cu germana buna, pe contract nedeterminat direct cu angajatorul german. CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - salarizare 1300-1400 Euro net/luna - cazare asigurata AVANTAJ! Pentru acest loc de muncă NU se percepe niciun fel de tarif de mediere !!!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o firma diin Germania: lacatusi, sudori MIG-MAG si WIG si vopsitori industriali cu germana buna, pe contract nedeterminat direct cu angajatorul german. CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - salarizare 1300-1400 Euro net/luna - cazare asigurata !! Dreptul la concedii legale de odihna !! !! Dreptul la sporuri aferente !! AVANTAJ! TARIF DE MEDIERE ZERO !!!

30 pozitii disponibile 53 persoane au aplicat deja