Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Prestigioasa companie germana König GmbH & Co KG cauta incepand din ianuarie 2017 urmatorii muncitori calificati; pentru angajare imediata: - instalator sanitar, termic, de ventilatii si de sprinklere (instalatii de stingere a incendiilor) - electrician - sudor si lacatus - mecanic auto - tamplar/dulgher Beneficii oferite: - contract de munca in Germania pe perioada nedeterminata. - salariu intre 1500 si 1800 euro/luna, acesta crescand in functie de evolutia muncitorului la locul de munca. - cazare oferita contracost de angajator. - asigurari medicale si sociale, precum si dreptul la alocatie pentru copii minori/studenti si dreptul la pensie dupa 5 ani. - avansuri saptamanale si alte beneficii atractive. - sanse mari de a fi preluati de companii renumite. - sprijin in limba romana. Nu percepem comisioane!

Cerinte

Cerinte: - cerinta obligatorie: cunoasterea limbii germane la nivel incepator/conversational. - permis de conducere si posibilitate de masina propie in Germania constituie in avantaj.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

99 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai