Detalii loc de munca - Polonia

Descrierea jobului - Polonia

Firma autorizata selectioneaza 50 muncitori ( doamne/domni, cupluri ) pentru munca in Polonia. Locurile de munca sunt reprezentate de spalatorii chimice , fabrici , constructii. Se ofera : contract de munca pentru o perioada minimala de 1 an, cu posibilitati prelungire pana la 4 ani . Salariul : minim 5 E/ora - maxim 8 E/ora. Se munceste 12 ore /zi cu doua ore pauza.( pauza de masa, plus pauze fractionate la fiecare ora ). Plata se face la fiecare doua saptamani. Conditii : sanatate clinica atestata medical, fara antecedente penale de orice fel, varsta minima 25 - maxim 50 ani, cunostinte de specialitate in jobul ales, pasaport/ID romanesc. In Polonia pot merge si cetateni ai Rep Moldova , detinatori de pasapoarte biometrice, in perioade de max 3 luni. Prelungirea se face numai in baza contractului de munca, viza fiind preluata de la Consulatul Polonez din Kisinau. Ucrainienii, pot merge maxim 6 luni, cu viza preluata de la Consulatul Polonez din Kiew, in baza contractului de munca. Rugam seriozitate in constituirea de aplicatii.

Cerinte

Sanatate clinica atestata medical, fara antecedente penale de orice fel, varsta minima 25 - maxim 50 ani, cunostinte de specialitate in jobul ales, pasaport/ID romanesc. In cazul cetatenilor moldoveni si ucrainieni : pasapoarte biometrice, analize medicale de specialitate , cazier judiciar.

50 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja