Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agecy recruteaza un cuplu pentru a lucra in cadrul unui circ din Irlanda. Candidatii vor fi incadrati pe urmatoarele posturi : -domnul va lucra pe postul de muncitor necalificat si va avea activitati de montare/demontare a cupolei circului , plus alte activitati necesare in cadrul circului; -doamna va lucra pe postul de bucatareasa si va avea ca activitati : -gatirea zilnica pentru personalul circului si activitati de curatenie; Angajatorul ofera gratuit cazare si masa. Se incheie contract pe perioada de sezon : Martie - Noiembrie 2016 Salarizarea : 400 euro /saptamana /cuplu. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe adresa de email a firmei noastre .Sau pot veni la sediul firmei cu un CV.

Cerinte

Cunostintele limbii engleze constituie avantaj Stare buna de sanatate ; Fara antecedente penale; Varsta cuprinsa intre : 25-50 ani! Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja