Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru plecare imediata la post muncitori ( un barbat si o femeie sau un cuplu)pentru a lucra la un circ din Marea Britanie.Se ofera contract pentru durata sezonului de spectacole(luna noiembrie 2015) cu posibilitate de rechemare in sezonul urmator. Domnul va ajuta la montarea/demontarea circului, va efectua activitati de curatenie, va realiza orice alte sarcini primite de la sefii ierarhici.Doamna va comercializa bilete pentru spectacole si diverse produse alimentare.Cazarea se asigura gratuit in rulote sau vagoane de circ. Salariul se va plati dupa cum urmeaza: domnul va primi saptamanal 225 lire sterline net, doamna 200 lire sterline net. Programul de munca variaza in functie de cerintele legate de organizarea spectacolelor, la fel se acorda si zilele libere. Persoanele interesate pot aplica inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba romana/engleza.Relatii suplimentare se pot obtine telefonic.Plecarile sunt garantate!

Cerinte

- varsta maxima-40 ani - cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat - adaptabilitate la specificul muncii in industria spectacolelor de circ - disponibilitate de lucru in regim de program prelungit - rezistenta la efort fizic - stare de sanatate foarte buna -seriozitate - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja