Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE Selectam zidari cu experienta pentru partenerul nostru din Belgia,zidarie cu caramizi de pereti normale,caramizi mici de exterior.Grila salarizare: 9-9,5 euro net pe ora,cazare si utilitati gratuite,transport platit precum si asigurari sociale si medicale asigurate.Experienta in domeniu:minim 3 ani,o pozitie similara precum in Belgia sau Olanda reprezinta un avantaj,de asemenea limba engleza sau franceza.Pentru cei ce detin permis auto salarizarea este de 10 euro pe ora.Atasati cv-ul in cadrul acestui anunt sau contactati-ne la numarul de telefon afisat.FIRMA NOASTRA NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION! CERINTE.Plecari Imediate! Experienta in domeniu:minim 3 ani,o pozitie similara precum in Belgia sau Olanda reprezinta un avantaj,de asemenea limba engleza sau franceza.Pentru cei ce detin permis auto salarizarea este de 10 euro pe ora.Atasati cv-ul in cadrul acestui anunt sau contactati-ne la numarul de telefon afisat.

Cerinte

CERINTE.Plecari Imediate! Experienta in domeniu:minim 3 ani,o pozitie similara precum in Belgia sau Olanda reprezinta un avantaj,de asemenea limba engleza sau franceza.Pentru cei ce detin permis auto salarizarea este de 10 euro pe ora.Atasati cv-ul in cadrul acestui anunt sau contactati-ne la numarul de telefon afisat.Candidatii vor trebuii sa aiba asupra lor:uniforma,bocancii si uneltele necesare jobului,de asemenea isi vor platii drumul pina la destinatia jobului.

5 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja