Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB4LIFE aduce la EVENIMENTUL NATIONAL DE RECRUTARE din 14-15-16 OCTOMBRIE (Constanta - Tulcea - Braila) oferte de munca din partea uneia dintre cele mai mari companii din Olanda si Germania pentru urmatoarele pozitii: ELECTRICIENI INSTALATORI SERVICE AUTO: mecanici, vopsitori, tinichigii SUDORI cu autorizatii valide ZIDARI FAIANTARI PROGRAMATORI CNC MONTATORI ACOPERIS COFRAJORI - FIERARI BETONISTI

Cerinte

OFERTA SALARIALA: incepe de la 1800 - 1900 EUR/LUNA NET PROGRAM: 40h/saptamana + posibilitatea orelor suplimentare BENEFICII: Cazare asigurata de angajator in STUDIO (camera+baie+bucatarie) Contract de munca temporar semnat si declarat in Olanda Asigurare medicala - se retrage saptamanal o suma modica pentru asigurare LOCATIE: Olanda sau Germania START DATE: ASAP CERINTE: Experienta recenta minimum 4 ani pe un post similar; Pentru GERMANIA: Cunostinte de limba GERMANA - nivel mediu A2-B1; Pentru OLANDA: Cunostinte de limba ENGLEZA - nivel mediu A2-B1; Masina proprie - constituie avantaj; Propriile unelte; FARA TAXE/COMISIOANE!!!!

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja