Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Finlanda

Descrierea jobului - Finlanda

Posturi disponibile pentru muncitori in domeniul constructiilor civile in Finlanda: - Zidari/finisaje; - Faiantari; - Rigipsari; - Montatori parchet laminat; - Slefuitori mozaic; - Fierari/betonisti. Program de lucru: 10h/zi, 6 zile lucratoare/saptamana; rotatie: 10 saptamani lucratoare/2 saptamani libere. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Cazare si transport asigurate; - Asigurare de sanatate; - Zile de calatorie platite.

Cerinte

- Experienta semnificativa in domeniul constructiilor civile (reprezinta un avantaj experienta in strainatate); - Se pune accent atat pe calitatea cat si pe cantitatea muncii; - Policalificare – posibilitatea de a presta mai multe tipuri de activitati (zidarie, finisaje, montare parchet laminat, gresie, faianta, etc.); - Cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj; - Permis de conducere reprezinta un avantaj. Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati pe mail la adresa recrutare (at) petrolvalves. ro

9 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai