Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Manpower Romania SRL , companie de consultanta in domeniul resurselor umane cauta pentru clientii sai din Cluj- Napoca muncitori in contructii: dulgheri, zidari , betonisti. Responsabilitatile de la locul de munca vor include: - executarea schelelor necesare lucrului la inaltime pentru lucrarile de zidarie si finisaje la interior si exterior - executarea cofrajelor pentru diferitele elemente de rezistenta ale constructiilor (fundatii, stalpi, grinzi, plansee, scari, pereti) din beton armat monolit - executarea operatiilor privind construirea structurilor si lucrarilor din beton armat - participarea la fazele de turnare a betonului - executarea acoperisului tip sarpanta, incadrarea si ajustarea tamplariei. - executarea lucrarilor de zidarie, tencuieli, finisaje si placari cu placi ceramice Compania ofera: - Salariu motivant plus beneficii ( se vor discuta ulterior) - Asigurare de viata si accident - Echipament de lucru - Activitatea include deplasari la care se ofera transport si cazare (si mic dejun unde e posibil) si diurna sau bonuri de masa.

Cerinte

Se solicita candidatilor: - 1-2 ani experienta de munca pe un post asemanator - rezitstenta la efort fizic - sa fie disponibili la deplasari - seriozitate si dorinta de munca

5 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja