Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane (femei/barbati) cu varsta pana in 35 ani pentru activitati de munca in depozite efectuandu-se urmatoarele activitati : -aranjarea cutiilor in depozit,verificarea calitatii cutiilor si a paletilor in depozit,mentinerea ordinii si curateniei in depozit,tinerea evidentei : intrari si iesiri , impachetari in cutii a produselor. Munca se desfasoara in depozit.Lucratorii vor munci in mai multe locatii din Olanda-conform repartizarii.Se primeste contract anterior plecarii din Romania.Durata contractului va fi de 6 luni cu posibilitate de prelungire. Se asigura cazare contracost si asigurare, transport de la cazare la locul de munca.Salariul net pe ora va fi de 9.36 euro brut/ora ( dupa ce din salariu se vor retine urmatoarele costuri: cazare, taxe legale) si se plateste saptamanal.Pe saptamana se lucreaza minim 40 ore.Orele lucrate suplimentar se vor plati conform legii olandeze. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza+ foto corp intreg recenta.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane apte de munca si care pot lucra repede si de calitate - cunostinte avansate de limba engleza - disponibilitate de prezentare rapida la post - adaptabilitate la cerintele angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor.

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja