Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Gel Groupe, angajeaza pentru un depozit de elemente decorative din apropierea Parisului pickers/preparatori comanda/ muncitori necalificati. Beneficii oferite Formare profesionala de 2 saptamani pentru obtinerea atestatului de stivuitorist (CACES 1, CACES 3, CACES 5). Perioada de formare este platita ca si cum ati fi lucrat dupa programul normal. Costul formarii este suportat de intreprindere. Program de lucru: de luni pana vineri, de la ora 06h00 la ora 13h00 sau de la 13h00 la 20h00 Durata contract : 3 luni, cu posibilitate de prelungire Salariu: 1450 euro brut lunar + 150 euro net prima lunara + 600 euro net prima la final de contract NU SE PERCEPE COMISION

Cerinte

- Cunosterea limbii franceze este OBLIGATORIE. - Rezistenta la efort - Seriozitate - Lucrul in echipa -Conduita corecta la locul de munca - Detinerea permisului de conducere este un avantaj para a fi criteriu eliminatoriu

6 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai