Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In perioada 10 - 31 August toti candidatii care se inscriu beneficiaza pe langa ZERO COMISION MEDIERE si de ZERO TARIF INSCRIERE, practic candidatii pot accesa acest program complet GRATUIT. Selectam urgent candidati pentru companii mari din Marea Britanie pentru a munci in depozite. Responsabilitatile muncitorilor: - manipularea marfurilor din depozit - mutarea bunurilor si produselor in depozit - receptia produselor si semnarea actelor de livrare - selectarea si ambalarea produselor pentru expediere - incarcarea si descarcarea marfii si produselor din depozit - orice alte responsabilitati cerute de superiori Castigul lunar: Incepand cu 6,50 Lire sterline/ora. Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de catre angajator, in apartamente/case. Cheltuielile pentru cazare incluzand utilitati sunt suportate de catre lucrator. Mesele sunt suportate de catre muncitori.

Cerinte

Se accepta: - Femei, barbati sau cupluri. - Persoane harnice si de incredere. - Cu cunostinte de limba engleza la nivel cel putin de conversatie. Documentele necesare pentru inscriere: - CV in engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - cazier judiciar; - adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - copii xerox dupa toate diplomele de studii. - detalii cont bancar din UK (daca exista deja) - copie National Insurance Number (daca exista deja).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

100 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja