Detalii loc de munca

Descrierea jobului

​AVR Personal Zentrum SRL recruteaza personal pentru depozit alimente Edeka-Germania. NU SE PERCEP COMISIOANE SAU TAXE ​Munca implica sortare,ambalare si pregatire pentru transport a 3 tipuri de alimente: -​Alimente congelate(-25`C) = 9.50€/ora -Alimente proaspete = 8.80€/ora -Alimente uscate = 8.80€/ora Cazare pusa la dispozitie de catre angajator,in locuinte mobilate si utilate, contracost in urmatoarele conditii: - Camere duble 225€/pat/luna -Camere single 325€/luna Transportul de la cazare la locul de munca contracost 25€/luna. Contract de munca pe termen nedeterminat direct la angajatorul german.

Cerinte

Cerinte: - obligatoriu cunostinte de limba germana la nivel conversational se solicita interviu telefonic cu angajatorul german. - responsabilitate si harnicie - atat experienta in domeniu cat si detinerea unui atestat de stivuitorist reprezinta avantaj. Pentru a candida la acest Job: CV in germana pe adresa noastra de Mail. Nu aplicati la acest Job daca nu indepliniti cerintele sau nu va convin beneficiile.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja