Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta muncitori interesati sa lucreze in depozitele cu articole sportive, imbracaminte si echipamente sportive din Anglia. Munca va consta in: - impachetarea produselor in paleti si depozitarea acestora - pregatirea comenzilor pentru expediere - sortarea, etichetarea produselor conform normelor companiei Salarizarea incepe de la 7,2 lire pe ora si creste pana la 9.75 lire pentru orele suplimentare. Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de un broker imobiliar din Marea Britanie contra cost. La sosoirea in Anglia va trebui sa platiti 110 lire taxa agentiei imobiliare si chiria pe 2 saptamani in avans, 140 de lire. NU SE PERCEPE COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA

Cerinte

Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel conversational. Se solicita candidatilor seriozitate, rabdare, rezistenta la stres si capacitate de a se adapta intr-un mediu rapid, mereu in miscare. Nu se solicita experieta deoarece se va oferi un training la inceputul activitatii.

30 pozitii disponibile 53 persoane au aplicat deja