Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza persoane dornice sa lucreze intr-un depozit de imbracaminte in Roosendaal pentru posturile de Picker/Packer. În cazul în care doriți să fiti instruit și licențiat pe orice tip de echipament de ridicare sau de EPT pentru a avansa in cariera, sunteți invitat să aplicati pentru această funcție. Vom organiza un training pentru dvs.. Studenții sunt, de asemenea, invitați să aplice. NU SE PERCEPE NICIUN COMISION SAU TAXE! Va oferim consiliere si suport in tot procesul de recrutare, alegerea celei mai bune variante pentru transport si gasirea celei mai convenabile oferte pentru cazare. Se ofera: Salariul inițial garantat de € 9,71 pe oră brut. Indemnizația de concediu, 2/3 suplimente de schimburi Cazare/ Transport la locul de muncă ->oferite contra cost Asigurări de sănătate (condiții foarte favorabile) . Oportunități excelente de carieră în multe ramuri și domenii, cu locuri de muncă pe termen lung pentru candidații potriviți.

Cerinte

Limba engleză la nivel conversational. Sa fiti capabil de a lucra de unul singur sau într-o echipă. Având o experiență anterioară cu scanere și software-ul într-un mediu de logistica este un avantaj. Sa aveti o înțelegere de bază a proceselor de aprovizionare si depozitare Responsabil, motivat si flexibil. Dorinta de a lucra schimburi diferite, inclusiv în ture de noapte.

30 pozitii disponibile 60 persoane au aplicat deja