Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Muncitori necalificati pentru depozite din Marea Britanie la: sortare, ambalare, control calitate, etc Plecarile se organizeaza in functie de posibilitatile candidatilor. Cerinte: limba engleza nivel INCEPATOR SPRE MEDIU Dexteritate în manipularea produselor Atitudine pozitiva - Nu se solicita experiența, ve-ți beneficia de training la locul de munca Salarizare: 75 -9,5 lire pe ora Timp de lucru: intre 40 și 48 ore pe săptămâna. Cei care doresc sa lucreze suplimentar trebuie sa semneze un acord. Transportul Romania - Anglia este in sarcina candidatului Cazarea se ofera contra cost prin semnarea unui acord de inchiriere la plecarea din tara: £130 = 2 saptamani in avans, £65x2 £90 = taxe locale si relocare £180 = admin fee-ul agentiei imobiliare Total - 400 lire care se achita in momentul sosiri in UK Urmand ca dupa trecerea celor 2 sapatamani platite in avans, sa incepeti sa platiti in mod regulat £65 la sfarsitul fiecarei săptămâni. AVANTAJE: In momentul in care ajungeti la destinatie veti fi asteptat de catre un reprezentant al agentiei imobiliare, veti fi cazat si asistat pana la inceperea muncii. TRANSPORTUL de la cazare la locul de munca si retur este asigurat contra unei sume de £6/zi.

Cerinte

Atitudine pozitiva de munca, nivel de limba engleza de la incepator spre mediu. Posibilitatea candidatului de a sustine unui test in scris si a unui interviu in limba engleza inaintea inceperii muncii efectiv. Capacitatea de acomodare la nou. Dexteritate.

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai