Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectam personal pentru receptie bunuri, impachetare produse, selectare produse, incarcare-descarcare de pe si pe paleti, scanare produse/cutii in depozite. Se va lucra in ture de dimineata , dupa amiaza , de noapte , ture de 10 ore sau 12 ore de zi sau de noapte , 4 zile pe saptamana cu 3 libere, etc. Se lucreaza minim 40 ore saptamanal, maxim 60 ore saptamanal. Salarizarea difera in functie de ture, ore suplimentare . Plecarea este imediata. Transportul se asigura contra cost. Candidatii pot de asemenea sa isi aleaga propriul transport. Cazarea este asigurata contra cost : 65 lire saptamal in care sunt incluse utilitatile si internetul. Prima plata va include 2 saptamani avans si comisionul de administrare a agentiei imobiliare = 300 lire. O persoana desemnata va va astepta, va va conduce la cazare si la agentie pentru detalii suplimentare inceperii muncii.

Cerinte

Experienta nu este necesara deoarece se asigura training la locul de munca. OBLIGATORIU nivel minim conversational de limba engleza. Varsta 18-55 ani. Se ofera ajutor si asistenta in obtinerea NINO si cont bancar.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

25 pozitii disponibile