Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Include încasarea mărfurilor în depozit, logarea bunurilor primite, despachetarea și stivuirea mărfurilor, îndepărtarea deșeurilor, ambalarea produselor alimentare și a altor produse, reaprovizionarea stocurilor, furgonete și remorci. Schimburile disponibile începând de duminică până sâmbătă, după cum urmează: Schimbul de dimineata : 6:00 AM – 14:00 PM Schimbul de dupa masa: 14:00 PM – 22:00 PM Schimbul de noapte: 22:00 PM – 6:00 AM Salarizare: Luni – Vineri: 7,60 lire/h – pentru schimburile de dimineata si dupa amiaza 8,45 lire/h – pentru schimbul de noapte Sambata: 8,30 lire/ora – pentru schimburile de dimineata si dupa amiaza 9,00 lire/ora – pentru schimbul de noapte Duminica: 10,00 lire/ora – pentru schimburile de dimineata si dupa amiaza 11,00 lire/ora – pentru schimbul de noapte Salarii platite: Saptamanal Metoda de plata: Cont Bancar Ore de munca/saptamana: 40h + ore suplimentare Echipament de munca: asigurat

Cerinte

Nivel de engleza bun (scriere, vorbire, intelegere), dorinta de a evolua.fara experienta,disponibilitate pentru ore suplimentare.Virsta intre 21 ani si 55 ani.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai